środa, 25 września 2024 roku

Spotkanie z Policjantem 2024 r.

Dnia 25 września 2024 roku przedszkolaki z naszej placówki miały okazję spotkać się z Panem Policjantem. Podczas spotkania dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, przypomniały sobie wszystkie zasady bezpieczeństwa w samochodzie, na rowerze, hulajnodze oraz gdy poruszają się pieszo. Wysłuchały policyjnych rad oraz miały okazję poćwiczyć bezpieczne przechodzenie po pasach przez jezdnię. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Na zakończenie Pani Dyrektor oraz wszystkie przedszkolaki podziękowały za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie oraz treści bardzo potrzebne w życiu codziennym, które na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.