Wydarzenie sportowe
środa, 5 czerwca 2024 roku

XVIII Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków 2024 r.

Dnia 5 czerwca 2024r. sześciolatki wzięły udział w XVIII Olimpiadzie Sportowej dla Przedszkolaków. Zawody miały miejsce w Hali Sportowej w Pajęcznie. Na początku olimpiady Dyrektor Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie przywitała wszystkich uczestników, wychowawców, opiekunów i dyrektorów. Dzieci zaczęły od występu artystycznego. Sześciolatki z naszego przedszkola bardzo ładnie zaprezentowały się w strojach w tańcu toca-toca. W części sportowej dzieci w pierwszej kategorii biegły z pałeczką gimnastyczną, biegły wokół pachołka. W drugiej konkurencji przekładały szarfę, rzucały woreczkiem i biegły wokół pachoła. W trzeciej kategorii rzucały z odległości 4 metrów do obręczy. W czwartej konkurencji wszyscy uczestnicy skakali w dal. W kolejnej konkurencji toczyły piłkę wokół pachołka. W ostatniej konkurencji skakały z woreczkiem między kolanami. Sześciolatki z naszego przedszkola zajęły II miejsce. W nagrodę otrzymały puchar, dyplom, medale i prezenty.