Rozdanie dyplomów 3l B
poniedziałek, 24 czerwca 2024 roku

Zakończenie roku w 3-latkach B 2024 r.

Właśnie zakończył się rok szkolny 2023/2024. To był trudny, ciekawy i piękny rok dla naszych najmłodszych przedszkolaków. Wrzesień przyniósł duże wyzwania naszym dzieciom, które zmagały się z rozstaniem z rodzicami, nowymi Paniami. Było trudno, ale i bardzo radośnie. Dzieci poznały wiele zabaw, wykonały pierwsze kolorowe rysunki, uczyły się chodzić z wężem, po raz pierwszy występowały przed większą publicznością, odkrywały swoje zainteresowania. Uwieńczeniem tego roku było otrzymanie przez każdego wychowanka prawdziwego, pierwszego dyplomu. Serdecznie wszystkim gratulujemy. Z okazji nadchodzących wakacji życzymy wszystkim dużo radości i uśmiechu, wspaniałych i ciekawych przeżyć. Do zobaczenia we wrześniu!